O nás

My, Lucie a Michal, jsme kdysi byli tanečními partnery na prknech divadla, následně jsme se stali partnery v osobním životě a nyní jsme partneři i v podnikání. Společně tak dnes tvoříme DELU CAKE, dortové studio, ve kterém vás tímto vítáme.

K pečení jsme se dostali přes naše děti, kterým jsme chtěli upéct narozeninový dort nejen krásný, ale i chutný, přesně podle jejich představ. Pak jsme začali péct i pro přátele a známé a všem se líbil design a chuť našich dortů. A tak vznikl nápad mít vlastní dortové studio.

Často se nás lidé ptají, jaká je vlastně spojitost mezi tancem a pečením dortů. Odpovídáme, že obojí je tvorba, obojí je kreativní činnost, kde můžeme společně něco tvořit a popustit uzdu své fantazii. A to nás baví. Vyměnili jsme tanec na jevišti za tanec mezi dorty. Ať už se porozhlížíte po luxusním svatebním dortu, krásně naaranžovaném sweet baru, sladkých a nadýchaných pusinkách či elegantních makronkách, rádi vám budeme průvodci sladkým světem a věříme, že dokážeme naplnit vaše představy a přání. 

Pokud máte chuť na sladké, budeme moc rádi, když nás kontaktujete. Nemusíte ani čekat na nějakou významnou událost, jsme si jisti, že vždy se najde příležitost pro dort a důvod k oslavě!

Lucie a Michal