Předání a doprava

Předání dortů probíhá v našem dortovém studiu DELU CAKE v OC Velká Ohrada (ulice Prusíkova 2577/16, Praha – Stodůlky), vždy po předchozí telefonické domluvě. Najdete nás v 1. patře, naproti vinotéce.

Pro naložení dortu můžete také vjet autem (v rámci krátkého zastavení – „zásobování“) do pěší zóny v ulici Bašteckého, vchod je na stejném podlaží jako naše provozovna.

 

Navštívit nás můžete také MHD:

Metro B – Nové Butovice, autobus č. 142 nebo 184 směr Velká Ohrada, zastávka Ohradské náměstí

Metro B – Luka, autobus č. 137 zastávka Bašteckého nebo č. 142 zastávka Ohradské náměstí

centrumvelkaohrada.cz

 

Zakázky na místo oslavy také dopravujeme za poplatek 14 Kč/km, minimálně však 300 Kč.  Požadovanou dopravu je ale nutné zkonzultovat individuálně, záleží na našich kapacitních a časových možnostech.

V případě vlastní dopravy na delší vzdálenost u větších (především svatebních) dortů můžeme zapůjčit přepravní krabici oproti záloze 1000 Kč. Je však nutné krabici vrátit hned v nejbližším možném termínu. U vlastní dopravy doporučujeme velmi klidnou jízdu bez prudkého brždění, rozjíždění a rychlého projíždění zatáček. Od okamžiku, kdy zakázku předáme, neneseme odpovědnost za špatnou manipulaci a nevhodné skladování. V případě pochybností (například ohledně vhodnosti lednice pro skladování svatebního dortu) vám ale velmi rádi poradíme.